• Podlahářství

  Jelikož chceme dělat naši práci profesionálně a s citem, soustředíme se pouze na podlahové krytiny. Nabízíme Vám širokou škálu laminátových, vinylových, korkových, bambusových a dřevěných podlah, včetně exotických dřevin.

  Výběr podlahy je důležitá věc, stejně tak jako výběr firmy, která dodávku realizuje. Ptejte se na zkušenosti i reference. My Vám rádi odpovíme.

 • Kuchyně

  Kuchyně vyrábíme a odborně montujeme zakázkovým způsobem přesně dle požadavků klienta a nároků na funkčnost a cenu. Kuchyň je jednou z nejfrekventovanějších místností v bytě, proto investice do této místnosti je investicí dlouhodobou.

  Design kuchyně a její vybavení je velmi důležité proto, aby se člověk v kuchyni cítil dobře a vaření pro něj nebyla nutnost, ale potěšení.

 • Vestavěné skříně

  Systémy posuvných skládacích i jiných dveří umožňují navrhovat skříně či šatny na míru a výběrem vhodného materiálu Vám umožní sladit vestavěnou skříň se stávajícím interiérem, nebo naopak, vytvořit z ní dominantní část pokoje.

  Zhotovíme vestavěné skříně přesně na míru, podle Vašich představ.

REFERENCE

Jana Štecherová:

Pavlína Malínská:

S firmou Dřevotrik jsem byla spokojená, kuchyň je perfektní, můžu všem doporučit.

Kuchyň - Štecherová

Společnost Dřevotrik mi dělala plovoucí podlahu v obývacím pokoji a kuchyni. Už je to více než 7 let, ale stále vypadá jako nová. Všem doporučuji.

Podlaha - Malínská
 
Design Downloaded from Free Joomla Templates | Free Website Templates