• Podlahářství

  Jelikož chceme dělat naši práci profesionálně a s citem, soustředíme se pouze na podlahové krytiny. Nabízíme Vám širokou škálu laminátových, vinylových, korkových, bambusových a dřevěných podlah, včetně exotických dřevin.

  Výběr podlahy je důležitá věc, stejně tak jako výběr firmy, která dodávku realizuje. Ptejte se na zkušenosti i reference. My Vám rádi odpovíme.

 • Kuchyně

  Kuchyně vyrábíme a odborně montujeme zakázkovým způsobem přesně dle požadavků klienta a nároků na funkčnost a cenu. Kuchyň je jednou z nejfrekventovanějších místností v bytě, proto investice do této místnosti je investicí dlouhodobou.

  Design kuchyně a její vybavení je velmi důležité proto, aby se člověk v kuchyni cítil dobře a vaření pro něj nebyla nutnost, ale potěšení.

 • Vestavěné skříně

  Systémy posuvných skládacích i jiných dveří umožňují navrhovat skříně či šatny na míru a výběrem vhodného materiálu Vám umožní sladit vestavěnou skříň se stávajícím interiérem, nebo naopak, vytvořit z ní dominantní část pokoje.

  Zhotovíme vestavěné skříně přesně na míru, podle Vašich představ.

 • Okna / dveře / schodiště

  Vyrábíme dveře, zárubně i obložky, vchodové i venkovní, s výplněmi plnými či prosklené, spolupracujeme s předními českými výrobci.

  Schody vytváří v interiéru nedílnou součást okolního nábytku, rozlišujeme samonosné, s železnou konstrukcí, obložkové na betonové stupně.

VESTAVĚNÉ SKŘÍNĚ

Kromě kuchyní se specializujeme také na výrobu vestavných skříní, obývacích stěn, kancelářského a koupelnového nábytku a různých doplňkových systémů.

Fotogalerie:

 
PostcardViewer requires Macromedia Flash. Get Macromedia Flash. If you have Flash installed, click to view gallery
Design Downloaded from Free Joomla Templates | Free Website Templates